602A012-25/225-0
- Артикул производителя:
- 602A012-25/225-0
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
- Краткое описание:
- TFIT POLY MOLDED P
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Shrink Boots, Caps
- Color :
- Black
- Features :
- Large Diameter Recovered :
- 0.360" (9.14mm)
- Large Diameter Supplied :
- 0.560" (14.22mm)
- Large Recovered Length :
- 1.950" (49.53mm)
- Material :
- Elastomer, Fluid Resistant
- Product Status :
- Active
- Shell Size - Insert :
- 12
- Small Diameter Recovered :
- 0.070" (1.78mm)
- Small Diameter Supplied :
- 0.120" (3.05mm)
- Small Recovered Length :
- Total Length Recovered :
- 2.200" (55.88mm)