243D022-12-G04-0
- Артикул производителя:
- 243D022-12-G04-0
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
- Краткое описание:
- OTHER ELASTOMERS
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Shrink Boots, Caps
- Color :
- Black
- Features :
- Large Diameter Recovered :
- 0.700" (17.78mm)
- Large Diameter Supplied :
- 0.940" (23.88mm)
- Large Recovered Length :
- Material :
- Fluoroelastomer (FKM), Flexible
- Product Status :
- Active
- Shell Size - Insert :
- 22
- Small Diameter Recovered :
- 0.220" (5.59mm)
- Small Diameter Supplied :
- 0.940" (23.88mm)