SST-20-W27H-A120-J3271
- Артикул производителя:
- SST-20-W27H-A120-J3271
- Производитель/Бренд:
- Luminus Devices Inc.
- Краткое описание:
- LED SST20 WHITE 2700K SMD
- Производитель :
- Luminus Devices Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - White
- CCT (K) :
- 2700K
- Color :
- White, Warm
- CRI (Color Rendering Index) :
- 95
- Current - Max :
- 2A
- Current - Test :
- 350mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- 104lm (100lm ~ 107lm)
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.11mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 110 lm/W
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 1414 (3535 Metric)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm)
- Supplier Device Package :
- 1414
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.71V