SST-20-W35H-A120-J5351
- Артикул производителя:
- SST-20-W35H-A120-J5351
- Краткое описание:
- LED SST20 WHITE 3500K SMD
- CCT (K) :
- 3500K
- Current - Max :
- 2A
- Current - Test :
- 350mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- 118lm (114lm ~ 122lm)
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.11mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 124 lm/W
- Size / Dimension :
- 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.71V