622A014-3-0
- Артикул производителя:
- 622A014-3-0
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
- Краткое описание:
- STD POLY MOLDED PARTS
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Shrink Boots, Caps
- Color :
- Black
- Features :
- Large Diameter Recovered :
- 0.600" (15.24mm)
- Large Diameter Supplied :
- 1.000" (25.40mm)
- Large Recovered Length :
- Material :
- Polyolefin (PO), Semi-Rigid
- Product Status :
- Active
- Shell Size - Insert :
- 14
- Small Diameter Recovered :
- 0.600" (15.24mm), 0.140" (3.56mm)
- Small Diameter Supplied :
- 1.000" (25.40mm), 0.220" (5.59mm)
- Small Recovered Length :
- 1.560" (39.62mm)
- Total Length Recovered :
- 4.620" (117.35mm)