602A012-3/42-0
- Артикул производителя:
- 602A012-3/42-0
- Краткое описание:
- STD POLY MOLDED PARTS
- Large Diameter Recovered :
- 0.360" (9.14mm)
- Large Diameter Supplied :
- 0.560" (14.22mm)
- Large Recovered Length :
- 1.950" (49.53mm)
- Material :
- Polyolefin (PO), Semi-Rigid
- Small Diameter Recovered :
- 0.070" (1.78mm)
- Small Diameter Supplied :
- 0.120" (3.05mm)
- Small Recovered Length :
- Total Length Recovered :
- 2.200" (55.88mm)