GB DASPA2.13-EPER-24-LM-100-R18
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED OSCONIQ P 2226 BLU 465NM SMD
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Lighting - Color
- Color :
- Blue
- Current - Max :
- 250mA
- Current - Test :
- 100mA
- Height - Seated (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 28 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 8lm (Typ)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 1009 (2622 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
- Supplier Device Package :
- SMD
- Temperature - Test :
- 25°C
- Viewing Angle :
- 110°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.85V