GD CSSRM2.14-ARAT-24-1-700-R18
- Артикул производителя:
- Краткое описание:
- LED OSLON SQ BLUE 450NM SMD
- Color :
- Blue
- Current - Max :
- 2A
- Current - Test :
- 700mA
- Height - Seated (Max) :
- 0.086" (2.19mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- SMD
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.9V