GT CSSPM1.13-LRLT-26-0-350-R18
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED OSLON SSL120 GREEN 528NM SMD
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Lighting - Color
- Color :
- Green
- Current - Max :
- 1A
- Current - Test :
- 350mA
- Height - Seated (Max) :
- 0.073" (1.85mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 125 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 147lm (130lm ~ 164lm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 1212 (3030 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- SMD
- Temperature - Test :
- 25°C
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.35V