LR G6SP.01-6D7E-46-G3R3
- Артикул производителя:
- LR G6SP.01-6D7E-46-G3R3
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED TOPLED RED 623NM SMD
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Lighting - Color
- Color :
- Red
- Current - Max :
- 200mA
- Current - Test :
- 140mA
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.10mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 75 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 23lm (Typ)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 6-SMD
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.130" L x 0.118" W (3.30mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature - Test :
- 25°C
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V