GD CSSRM3.14-AHAM-24-1-700-R33
- Артикул производителя:
- Краткое описание:
- OSLON SQUARE DEEP BLUE
- Color :
- Blue
- Current - Max :
- 2A
- Current - Test :
- 700mA
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 1625mW (1450mW ~ 1800mW)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1212
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.92V