GD CSSRML.14-U9V2-24-1-350-R33
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- NEW HORTICULTURE LED FAMILY FOR
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Lighting - Color
- Color :
- Blue
- Current - Max :
- 1A
- Current - Test :
- 350mA
- Height - Seated (Max) :
- 0.092" (2.34mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 805mW (755mW ~ 855mW)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 1212 (3030 Metric)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1212
- Temperature - Test :
- 25°C
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.92V