L1SP-FRD0002800000
- Артикул производителя:
- L1SP-FRD0002800000
- Производитель/Бренд:
- Lumileds
- Краткое описание:
- LED LUXEON SUNPLS RED 730NM 2835
- Производитель :
- Lumileds
- Категория товара :
- LED Lighting - Color
- Color :
- Red
- Current - Max :
- 250mA
- Current - Test :
- 120mA
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 1411 (3528 Metric)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Supplier Device Package :
- 2835
- Temperature - Test :
- 25°C
- Viewing Angle :
- 130°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.15V