CHM-6-40-90-27-XH00-F2-2
- Артикул производителя:
- CHM-6-40-90-27-XH00-F2-2
- Краткое описание:
- LED COB WHITE SQUARE
- CCT (K) :
- 4000K 2-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Neutral
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 720mA
- Current - Test :
- 480mA
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 6.30mm Dia
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 13.50mm L x 13.50mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 27V