BXIB-L1092A-30G300M-A-13
- Артикул производителя:
- BXIB-L1092A-30G300M-A-13
- Производитель/Бренд:
- Bridgelux
- Краткое описание:
- LED PLUG N PLAY 43" 3000K 3000LM
- Производитель :
- Bridgelux
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Linear Light Strip, Plug and Play
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 700mA
- Current - Test :
- 500mA
- Features :
- Height :
- 19.00mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 1041.00mm L x 25.00mm W
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1092.00mm L x 25.00mm W
- Temperature - Test :
- 40°C
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 240°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 42.9V