GW KAGLB2.CM-SRSS-35S3-T05
- Артикул производителя:
- GW KAGLB2.CM-SRSS-35S3-T05
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED COB SOLERIQ 3500K SQUARE
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3500K
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 1.4A
- Current - Test :
- 700mA
- Features :
- Height :
- 1.55mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 13.20mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 92 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 2250lm (2100lm ~ 2400lm)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 19.00mm L x 19.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V