LMH02B-3000-40G9-00000TW
- Артикул производителя:
- LMH02B-3000-40G9-00000TW
- Производитель/Бренд:
- CreeLED, Inc.
- Краткое описание:
- LED MOD 3000LM 4000K FLAT LENS
- Производитель :
- CreeLED, Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 4000K
- Color :
- White, Neutral
- Configuration :
- Round
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 1A
- Current - Test :
- 600mA
- Features :
- Dimming - WhiteLight
- Height :
- 30.00mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 68.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 125 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 3000lm (Typ)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 88.20mm Dia
- Temperature - Test :
- 55°C
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 82°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 40V