CVM-27-56-95-36-AA00-F2-2
- Артикул производителя:
- CVM-27-56-95-36-AA00-F2-2
- Краткое описание:
- LED COB WHT 5600K 95CRI
- CCT (K) :
- 5600K 2-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Cool
- Current - Max :
- 4.2A
- Current - Test :
- 4.2A
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 26.50mm Dia
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 31.50mm L x 31.50mm W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 36V