CXA3590-0000-000N00BB30H
- Артикул производителя:
- CXA3590-0000-000N00BB30H
- Краткое описание:
- LED COB CXA3590 WARM WHT SQUARE
- CCT (K) :
- 3000K 2-Step MacAdam Ellipse
- Current - Max :
- 3.6A
- Current - Test :
- 2.4A
- Features :
- Height :
- 1.70mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 30.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 113 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 9750lm (9500lm ~ 10000lm)
- Size / Dimension :
- 34.85mm L x 34.85mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 36V