SST-90-G-F11-JF201
- Артикул производителя:
- SST-90-G-F11-JF201
- Краткое описание:
- BIG CHIP LED HB MODULE 640LM GRN
- Color :
- Green
- Current - Max :
- 27A
- Current - Test :
- 3.15A
- Features :
- Height :
- 5.40mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 80 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 855lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 11.00mm L x 10.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.4V