SST-90-W40S-T11-M3501
- Артикул производителя:
- SST-90-W40S-T11-M3501
- Производитель/Бренд:
- Luminus Devices Inc.
- Краткое описание:
- BIG CHIP LED HB MODULE 800LM WHT
- Производитель :
- Luminus Devices Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 4000K
- Color :
- White, Neutral
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 70
- Current - Max :
- 9A
- Current - Test :
- 3.15A
- Features :
- Height :
- 5.40mm
- Lens Type :
- Domed
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 81 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 825lm (800lm ~ 850lm)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 11.00mm L x 10.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 100°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.25V