SST-90-WWRM-T11-GL750
- Артикул производителя:
- SST-90-WWRM-T11-GL750
- Краткое описание:
- BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
- CCT (K) :
- 2700K ~ 3000K
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Rectangle
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- 9A
- Current - Test :
- 3.15A
- Features :
- Height :
- 5.40mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.00mm Dia
- Size / Dimension :
- 10.00mm L x 11.00mm W
- Temperature - Test :
- 40°C
- Type :
- LED Module
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.25V