GW KAJRB2.EM-SUTQ-30H4
- Артикул производителя:
- GW KAJRB2.EM-SUTQ-30H4
- Производитель/Бренд:
- ams OSRAM
- Краткое описание:
- LED 3000K WHITE CHIP ON BOARD
- Производитель :
- ams OSRAM
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3000K
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- 1.08A
- Current - Test :
- 700mA
- Features :
- Height :
- 1.25mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 23.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 101 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 3170lm (Typ)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 30.00mm L x 30.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 44V