SST-90-W65S-F11-N3100
- Артикул производителя:
- SST-90-W65S-F11-N3100
- Краткое описание:
- BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
- CCT (K) :
- 6500K
- Color :
- White, Cool
- Current - Max :
- 9A
- Current - Test :
- 3.15A
- Features :
- Height :
- 5.40mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 95 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 975lm (950lm ~ 1000lm)
- Size / Dimension :
- 11.00mm L x 10.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.25V