CXA2011-0000-000P00G040H
- Артикул производителя:
- CXA2011-0000-000P00G040H
- Производитель/Бренд:
- CreeLED, Inc.
- Краткое описание:
- LED COB CXA2011 WARM WHT SQUARE
- Производитель :
- CreeLED, Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 4000K 2-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Neutral
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 70
- Current - Max :
- 1A
- Current - Test :
- 270mA
- Features :
- Height :
- 2.28mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 78 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 840lm (780lm ~ 900lm)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 22.00mm L x 22.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 40V