VS-F-XLR-20-WW-24V
- Артикул производителя:
- VS-F-XLR-20-WW-24V
- Производитель/Бренд:
- LED Lighting Inc
- Краткое описание:
- LIGHT BAR 3000K FROSTED 7W24VDC
- Производитель :
- LED Lighting Inc
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3000K
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Linear Light Strip, Plug and Play
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- Current - Test :
- Features :
- Dimming, IP50
- Height :
- 9.90mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 310lm
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 505.46mm L x 23.90mm W
- Temperature - Test :
- Type :
- LED Engine
- Viewing Angle :
- 90°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 24V