AB-FH02406-19712-XA1
- Артикул производителя:
- AB-FH02406-19712-XA1
- Краткое описание:
- IP68 LED STRIP 24V RGB 5M
- Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Current - Test :
- 580mA Red, 580mA Green, 580mA Blue
- Height :
- 6.00mm
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 17 lm/W Red, 35 lm/W Green, 10 lm/W Blue
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 85lm Red, 140lm Green, 50lm Blue
- Size / Dimension :
- 5000.00mm L x 12.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 24V