CHM-27-30-95-36-AA00-F2-2
- Артикул производителя:
- CHM-27-30-95-36-AA00-F2-2
- Краткое описание:
- LED COB CHM27 WARM WHITE SQUARE
- CCT (K) :
- 3000K 2-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- CRI (Color Rendering Index) :
- 95
- Current - Max :
- 5.4A
- Current - Test :
- 2.7A
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 26.50mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 86 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 8085lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 27.90mm L x 27.90mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V