CHM-22-30-80-36-AC02-F2-2
- Артикул производителя:
- CHM-22-30-80-36-AC02-F2-2
- Краткое описание:
- LED COB CHM22 WARM WHITE SQUARE
- CCT (K) :
- 3000K 2-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- 3.8A
- Current - Test :
- 1.92A
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 22.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 111 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 7465lm (Typ)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 22.80mm L x 22.80mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V