CXB2530-0000-00PN0Z0A35H
- Артикул производителя:
- CXB2530-0000-00PN0Z0A35H
- Производитель/Бренд:
- CreeLED, Inc.
- Краткое описание:
- XLAMP CXA GEN 2 LED WHITE PRO9
- Производитель :
- CreeLED, Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3500K 2-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 95
- Current - Max :
- 1.6A
- Current - Test :
- 800mA
- Features :
- Height :
- 1.70mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 19.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 121 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 3399lm
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 23.85mm L x 23.85mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 115°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V