CVM-18-31-95-36-AA00-F2-3
- Артикул производителя:
- CVM-18-31-95-36-AA00-F2-3
- Краткое описание:
- LED COB CVM18 WARM WHITE SQUARE
- CCT (K) :
- 3050K
- Color :
- White, Warm
- Current - Max :
- 1.8A
- Current - Test :
- 1.8A
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 17.50mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 68 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 4425lm (Typ)
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 21.50mm L x 21.50mm W
- Temperature - Test :
- 100°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 36V