BXRV-TR-2750G-10A0-B-23-S2
- Артикул производителя:
- BXRV-TR-2750G-10A0-B-23-S2
- Краткое описание:
- TW LED ARRAY, LES=9MM, VF=36V, I
- CCT (K) :
- 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, 5000K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm / White, Cool
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 480mA
- Current - Test :
- 250mA
- Features :
- Height :
- 1.65mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 10.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 112 lm/W Warm White, 136 lm/W Cool White
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 990lm Warm White, 1180lm Cool White
- Size / Dimension :
- 15.90mm L x 15.90mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 34.8V Warm White, 34.8V Cool White