BXRV-TR-1830G-10A0-B-25-S2
- Артикул производителя:
- BXRV-TR-1830G-10A0-B-25-S2
- Производитель/Бренд:
- Bridgelux
- Краткое описание:
- TW LED ARRAY, LES=9MM, VF=36V, I
- Производитель :
- Bridgelux
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 1800K 5-Step MacAdam Ellipse, 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 480mA
- Current - Test :
- 250mA
- Features :
- Height :
- 1.65mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 10.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 113 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 980lm
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 15.90mm L x 15.90mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 130°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 34.8V