CHM-14-35-80-36-AA00-F2-3
- Артикул производителя:
- CHM-14-35-80-36-AA00-F2-3
- Краткое описание:
- LED COB 3500K RECTANGLE
- CCT (K) :
- 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Rectangle
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- 1.44A
- Current - Test :
- 720mA
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 13.50mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 115 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 2900lm (Typ)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 14.60mm L x 18.50mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V