CXA1510-0000-000N0UG250F
- Артикул производителя:
- CXA1510-0000-000N0UG250F
- Производитель/Бренд:
- CreeLED, Inc.
- Краткое описание:
- LED COB CX1510 5000K WHITE SMD
- Производитель :
- CreeLED, Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 5000K 4-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Cool
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 450mA
- Current - Test :
- 250mA
- Features :
- Height :
- 1.70mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.90mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 90 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 810lm (780lm ~ 840lm)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 15.85mm L x 15.85mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 115°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 36V