CHM-9-35-80-36-AC00-F2-2
- Артикул производителя:
- CHM-9-35-80-36-AC00-F2-2
- Краткое описание:
- LED COB CHM9 WARM WHITE SQUARE
- CCT (K) :
- 3500K 2-Step MacAdam Ellipse
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- 720mA
- Current - Test :
- 360mA
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 9.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 113 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 1420lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 13.50mm L x 13.50mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V