CXM-9-35-90-36-AA00-F2-2
- Артикул производителя:
- CXM-9-35-90-36-AA00-F2-2
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 530mA
- Current - Test :
- 240mA
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 9.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 104 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 870lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 15.00mm L x 15.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V