CHM-6-30-80-18-AA02-F2-3
- Артикул производителя:
- CHM-6-30-80-18-AA02-F2-3
- Краткое описание:
- LED COB SENSUS WARM WHITE RECT
- CCT (K) :
- 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 6.30mm Dia
- Size / Dimension :
- 12.00mm L x 13.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 18V