CHM-9-65-80-18-AA10-F3-3
- Артикул производителя:
- CHM-9-65-80-18-AA10-F3-3
- Краткое описание:
- LED COB
- CCT (K) :
- 6500K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Features :
- With Connector
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.90mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 1659lm (Typ)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 15.00mm L x 15.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 18V