CHM-9-35-80-36-AC02-F2-3
- Артикул производителя:
- CHM-9-35-80-36-AC02-F2-3
- Краткое описание:
- LED COB
- CCT (K) :
- 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- 550mA
- Current - Test :
- 360mA
- Features :
- With Connector
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.90mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 107 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 1350lm (Typ)
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 13.50mm L x 13.50mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 35V