CHM-9-30-95-18-AC10-F3-3
- Артикул производителя:
- CHM-9-30-95-18-AC10-F3-3
- Краткое описание:
- LED COB CHM9 WARM WHITE SQUARE
- CCT (K) :
- 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- CRI (Color Rendering Index) :
- 95
- Current - Max :
- 545mA
- Current - Test :
- 360mA
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 13.46mm Dia
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 13.50mm L x 13.50mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 18V