CXB1304-0000-000N0BD250E
- Артикул производителя:
- CXB1304-0000-000N0BD250E
- Производитель/Бренд:
- CreeLED, Inc.
- Краткое описание:
- LED COB CXB1304 5000K WHT SMD
- Производитель :
- CreeLED, Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 5000K 5-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Cool
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 70
- Current - Max :
- 250mA
- Current - Test :
- 100mA
- Features :
- Height :
- 1.70mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 6.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 147 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 530lm (510lm ~ 550lm)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 13.35mm L x 13.35mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- 115°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 36V