CXM-7-30-80-12-AA02-F2-3
- Артикул производителя:
- CXM-7-30-80-12-AA02-F2-3
- Краткое описание:
- LED COB CXM7 WARM WHITE SQ
- CCT (K) :
- 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- Height :
- 1.37mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 7.50mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 650lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 13.00mm L x 13.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V