CLM-9-35-95-18-AC00-F2-3
- Артикул производителя:
- CLM-9-35-95-18-AC00-F2-3
- Производитель/Бренд:
- Luminus Devices Inc.
- Краткое описание:
- LED COB
- Производитель :
- Luminus Devices Inc.
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Square
- CRI (Color Rendering Index) :
- 95
- Current - Max :
- Current - Test :
- 160mA
- Features :
- Height :
- 1.37mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- 8.89mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 13.49mm L x 13.49mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Type :
- Chip On Board (COB)
- Viewing Angle :
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 18V