AB-FC01206-19700-XA2
- Артикул производителя:
- AB-FC01206-19700-XA2
- Производитель/Бренд:
- American Bright Optoelectronics Corporation
- Краткое описание:
- LIGHT STRIP W IP65 12V 3 LED/SEG
- Производитель :
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Configuration :
- Linear Light Strip, Flexible
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- Current - Test :
- 840mA Red, 840mA Green, 840mA Blue
- Features :
- IP65
- Height :
- 2.50mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 25 lm/W Red, 18 lm/W Green, 58 lm/W Blue
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 90lm Red, 248lm Green, 56lm Blue
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5000.00mm L x 10.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V