T300-52K-12V-R16
- Артикул производителя:
- T300-52K-12V-R16
- Производитель/Бренд:
- LED Lighting Inc
- Краткое описание:
- LED MODULE WHT LINEAR STRIP 16'
- Производитель :
- LED Lighting Inc
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 5200K
- Color :
- White, Cool
- Configuration :
- Linear Light Strip, Flexible
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- Current - Test :
- Features :
- Dimming
- Height :
- 2.00mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4876.80mm L x 10.00mm W
- Temperature - Test :
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V