GI-12DL-CCT130-ES4
- Артикул производителя:
- GI-12DL-CCT130-ES4
- Производитель/Бренд:
- Green Ignite Inc
- Краткое описание:
- 12" LED ROUND SURFACE MOUNT DOWN
- Производитель :
- Green Ignite Inc
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 3000K, 4000K, 5000K
- Color :
- White, Warm / White, Neutral / White, Cool
- Configuration :
- Round, Plug and Play
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- Current - Test :
- Features :
- IP20
- Height :
- 12.70mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 90 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 2160lm
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 304.80mm Dia
- Temperature - Test :
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 120V