AB-FH012BL-19712-XA1
- Артикул производителя:
- AB-FH012BL-19712-XA1
- Краткое описание:
- IP68 SLIM ROPE LIGHT 12V BLUE 5M
- Color :
- Blue
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- Current - Test :
- 660mA
- Height :
- 6.00mm
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 10 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 80lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 5000.00mm L x 12.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V