AB-FH01208-19712-8A1
- Артикул производителя:
- AB-FH01208-19712-8A1
- Производитель/Бренд:
- American Bright Optoelectronics Corporation
- Краткое описание:
- IP68 SLIM ROPE LIGHT 12V RGBW 5M
- Производитель :
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- Color :
- Red, Green, Blue, White (RGBW)
- Configuration :
- Linear Light Strip, Flexible
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- Current - Test :
- Features :
- IP68
- Height :
- 6.00mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5000.00mm L x 12.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V