AB-FC024UA-19700-XA2
- Артикул производителя:
- AB-FC024UA-19700-XA2
- Производитель/Бренд:
- American Bright Optoelectronics Corporation
- Краткое описание:
- UVA LIGHT STRIP, IP65, 24V, 60LE
- Производитель :
- Категория товара :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- Color :
- Ultraviolet
- Configuration :
- Linear Light Strip, Flexible
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- 4.16A
- Current - Test :
- 830mA
- Features :
- IP65
- Height :
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 1.5 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 15lm
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5000.00mm L x 10.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- LED Module
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 24V